Як ми працюємо

Що входить у послугу підбору персоналу?

Сформуємо чіткий профіль кандидата

Зустрінемось з Вами в офісі. Визначимо, які результати має створити майбутній учасник Вашої команди. Проаналізуємо Вашу корпоративну культуру, досвід найму та запити до працівника. Сформуємо портрет необхідної людини. 

Ви знали, що "комунікабельність" має мінімум 5 різних форм, кожна з яких буде ефективною для зовсім різних посад? Допоможемо конкретизувати запит так, що на заклик відгукнулись релевантні кандидати.

Сформуємо стратегію пошуку кандидата

Проведемо аналіз цільової аудиторії та можливих каналів контакту. Створимо текст ефективної вакансії, який приверне увагу цільових кандидатів. Для бухгалтерів це буде один стиль та пропозиція (офер), для маркетолога - інший. 

Ось тут - про канали, які ми використовуємо для максимального охоплення цільової аудиторії кандидатів

Зробимо масштабну рекламу вакансії та аналіз перших результатів

Ваш ідеальний кандидат може не користуватись Джоб-сайтами типу Work чи Robota. Він може взагалі не знати, що хоче змінити роботу :) 

Іноді потрібно знайти його в соцмережах. Іноді - по рекомендаціях. Іноді - наживо, на форумах чи семінарах... 

Аналіз перших результатів дозволяє зрозуміти, чи вірно обрана стратегія пошуку. Коли це необхідно - змінюємо текст вакансії, пропозицію компанії або канали пошуку... поки не отримаємо необхідний Вам результат.

Проведемо стартовий відбір кандидатів

Ми не будемо запрошувати на співбесіди 100 чоловік, які відгукнулись на вакансію. Відфільтруємо нерелевантних по резюме і повідомимо їм про відмову - це завжди позитивно впливає на репутацію компанії. 

По обраних кандидатах проведемо попередню розвідку - уточнимо прогалини в резюме, очікування по ЗП та важливі для кандидатів моменти. 

Далі може бути тестове завдання, технічне інтерв'ю чи одразу презентаційна співбесіда - залежно від алгоритму пошуку та вакансії.

Подамо Вам на співбесіду найбільш релевантних кандидатів. Ви будете обирати серед кращих.

Організуємо співбесіди

Ви не витрачаєте час на дзвінки, переноси, підтвердження, контроль кандидатів. Лише озвучуєте діапазон вільного часу, а решту зробимо ми. 

Кандидати прийдуть підготовлені, ознайомлені з вакансією та компанією, зацікавлені і вмотивовані. Ми працюємо над явкою кандидатів, впроваджуємо нові способи зменшити "динамо". Наразі відсоток явки на особисті співбесіди - 95%.

Після співбесід ми завжди отримуємо зворотній зв'язок від кандидата. Це дозволяє Вам проконтролювати очікування та готовність кандидата до наступної точки контакту.

Отримаємо зворотній зв'язок

По завершенню третього тижня стажування ми контактуємо з працівником та отримуємо зворотній зв'язок. Це дозволяє нам пересвідчитись, що компанія чесно виконує обіцяні умови, а також отримати цінну для компанії інформацію - як налаштований кандидат і на що, можливо, варто звернути увагу в адаптаційному процесі.

Якщо Ви цінуєте власні гроші і час, і хочете мінімізувати ризик втрати спеціаліста, якого запросили на роботу - скористайтесь послугою "Адаптація" від WorkHunter. 

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ, ДОПОМОЖЕМО ЗОРІЄНТУВАТИСЬ. 
ЗА ПИТАННЯ ГРОШЕЙ НЕ БЕРЕМО :)

Є ПИТАННЯ

МИ ПРОТИ ВУДУ-РЕКРУТИНГУ

Якщо коротко, це коли обирають працівників по принципу "Подобається-Не подобається"

Чому це не ефективно? 

Кандидати навчились подобатись на співбесідах. 

За такого підходу компанія отримує "кота в мішку". В більшості випадків, працівник очаровує на етапі відбору і навіть стажування, але надалі в роботі демонструє невідповідність посаді або корпоративній культурі. 

В результаті - компанія втрачає час, гроші та репутацію

Можливо, варто залишити такий підхід конкурентам? А ми поки відберемо для Вас кращих. 

Наша пропозиція

Ми за аналітичний відбір 

Відповідно до: 

  • вимог посади до професійних вмінь та особистих якостей кандидата;
  • внутрішніх стандартів та корпоративної культури компанії;
  • завдань, які стоять перед майбутнім працівником та компанією;

Такий підхід дозволяє знаходити для Вас спеціалістів, які швидко інтегруються в команду і починають створювати потрібний результат.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ, ДОПОМОЖЕМО ЗОРІЄНТУВАТИСЬ. 
ЗА ПИТАННЯ ГРОШЕЙ НЕ БЕРЕМО :)

Є ПИТАННЯ

Вартість підбору персоналу в Хмельницькому

Скільки це коштує

Кожне замовлення - особлива історія. Орієнтуйтесь на 50% від щомісячної винагороди на посаді, на яку відкрита вакансія.

Оплата за результат! 

Ви оплачуєте наш гонорар лише тоді, коли кандидат успішно проходить три тижні стажування. 

 Далі безкоштовних замін немає. 

Це пов'язано з тим, що на ефективність працівника в більш довгому періоді ми не впливаємо, і причини "нестиковки" можуть бути обумовлені неправильно налаштованими процесами безпосередньо в компанії. 

Розрахуйте мені вартість підбору