ШВИДКИЙ ЗАПИТ
Зателефонуємо, розповімо деталі
Ваше імя
Ваш номер телефону
ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ
WorkHunter - Ваш партнер у пІдборі персоналу
Рекрутингова компанія WorkHunter допоможе Вам підібрати персонал в будь-якому місті України. Більше інформації - ось.
АЛГОРИТМ ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ
1
ПРОАНАЛІЗУЄМО ВАШ ЗАПИТ
Часто вже на цьому етапі ми створюємо цінність для наших партнерів - допомагаємо визначити, який саме персонал потрібен для вирішення їх бізнес-задач.
2
СФОРМУЄМО СТРАТЕГІЮ ПОШУКУ
Полювання починається. Визначаємо, де і як саме шукати тих, хто Вам потрібен. 
3
ПРОРЕКЛАМУЄМО ВАКАНСІЮ
Коли ми знаємо, як і де шукати - залишається правильна "наживка". Правильно описати і подати Вашу вакансію - це ключ до сильних кандидатів
4
НЕ ЧЕКАЄМО. ШУКАЄМО!
Хороші кандидати рідко самі відгукуються на вакансії. Тому ми їх самі знаходимо і розповідаємо про можливості, які відкриває робота в Вашій компанії
5
ПРОВЕДЕМО ПЕРВИННИЙ ВІДБІР
Обов'язково - первинна співбесіда з нашим рекрутером, за перевіреною технологією. Зафіксуємо всі важливі аспекти співбесіди для Вас. За потреби - організуємо тестове завдання, зберемо портфоліо...
6
ОРГАНІЗУЄМО ЕФЕКТИВНУ СПІВБЕСІДУ З ВАМИ
Підготуємо Вас, якщо потрібно. Підготуємо кандидата. Зробимо контрольний дзвінок за годину до співбесіди. Допоможемо зорієнтуватись кандидату на місці.
7
СУПРОВОДИМО ПЕРЕГОВОРИ
На етапі взаємного "так" співпраця не завершується. Часто тут тільки починається найбільш цікаве. Переговори по старту, по зарплаті, по очікуваннях. Ми будемо поруч.
ВАРТІСТЬ ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ

Кожне замовлення - це індивідуальна історія. І розрахунок вартості - також індивідуально.

АЛЕ, щоб Ви могли приблизно оцінити свої бажання і можливості - орієнтовні цифри:

ЗАПУСК ПОШУКУ
2000 грн. Оплачується перед початком співпраці
ГОНОРАР
Орієнтовно 70% від середньої ЗП спеціаліста. Оплачується через 1-2 випробувальних місяці. Точну суму ми затвердимо в комерційній пропозиції після аналізу Вашого запиту

ПИТАННЯ, ЯКІ МОГЛИ Б У ВАС ВИНИКНУТИ
В ЯКИХ МІСТАХ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?
Наразі ми працюємо в містах: Львів, Хмельницький, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Одеса, Луцьк
ЯК ВИ ЗНАХОДИТЕ КАНДИДАТІВ?
Ми шукаємо не тільки на джоб-сайтах (work.ua, robota.ua та інших).
Знаходимо кандидатів в соцмережах, на тематичних заходах, по рекомендаціях, через нестандартні канали...
ЩО БУДЕ, ЯКЩО КАНДИДАТ НЕ ПРОЙДЕ ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ПЕРІОД?
Ми продовжуємо співпрацю до моменту, поки не знайдемо потрібного фахівця. Ви оплачуєте гонорар тільки після успішного завершення тестового періоду кандидата
ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВИ НЕ ЗАКРИЄТЕ ВАКАНСІЮ?
Ми робимо максимум, щоб знайти потрібного спеціаліста. Але не все завжди залежить від нас. Так, буває, що вакансія не закривається - тоді ми не отримуємо гонорар.
ВИ ПРАЦЮЄТЕ ПО ДОГОВОРУ?
Так, ми ФОП (3 група), обов'язково заключаємо договір з Вашою компанією. 
Три простих правила підбору персоналу:
Якщо Ви хочете спробувати самостійно знайти ефективних працівників
1. РОЗРОБІТЬ ПРОФІЛЬ (ПОРТРЕТ, АВАТАР) КАНДИДАТА
Чітко опишіть, якого результату Ви очікуєте від працівника. На основі цього пропиішть, якими природніми збіностями та технічними навиками має володіти працівник, щоб ефективно виконувати свою роботу.
Якщо Ви будете підбирати персонал за ідеєєю "щоб хотів працювати, щоб горіли очі, щоб сам мені сказав, що і як робити" - Ви не знайдете СВОГО кандидата. Тому що не будете розуміти, що саме аналізувати в кандидаті.
В ідеалі - зробите Scorecard або Матрицю компетенцій - таблицю навиків, які необхідні працівнику на цій позиції. Тоді в ході відбору персоналу Ви зможете більш об'єктивно оцінити, чи підходить Вам кандидат.

2. ПОДУМАЙТЕ, ДЕ ПОТРІБНІ КАНДИДАТИ ПОБАЧАТЬ ВАШУ ВАКАНСІЮ
Не робіть, як Ваші конкуренти - опублікувати вакансію на сайтах пошуку роботи і чекати... Подумайте, можливо скоро в Вашому місті буде тематична конференція, де зберуться найбільш амбітні менеджери? Або, можливо, є тематичний чат в Вайбер фахівців данного профілю. Зробіть те, чого не зробить Ваш конкурент - і отримаєте працівників, які будуть кращі за працівників Вашого конкурента.

3. ОРГАНІЗУЙТЕ ЕФЕКТИВНУ СПІВБЕСІДУ
Чітко пропишіть, що Ви аналізуєте. Під ці пункти пропишіть питання. Зробіть так званий "план співбесіди" - це суттєво підвищить ефективність кожної зустрічі. На співбесіді якісно презентуйте свою компанію, і дайте кандидату презентувати себе. Не забувайте про правило "менше говорити - більше слухати". Не бійтесь уточнити, якщо щось Вам здалось незрозумілим або підозрілим.
Чому кандидат хороший - він сам Вам розповість. А ось які є зони ризику - це Вам потрібно з'ясувати, щоб потім не шкодувати про свій вибір.

Звісно, найкращий результат буде, якщо довірити підбір персоналу тим, хто живе цією діяльністю, вивчає тренди, постійно підвищує ефективність кожного етапу... Якщо Ви готові зекономити свій час та нерви - ми готові підсилити Вашу компанію ефективними співробітниками.
Made on
Tilda